Danışmanlık

2D ve 3D Laboratuvar Projeleri

Gelişen teknolojiye uyum sağlayarak, laboratuvar projelerinde doğru tasarım ve planlamanın ortaya çıkaracağı işlerin ön adımı olan 2D-3D projelendirme ile en gerçekçi simülasyonu sağlıyoruz.

Laboratuvar Kurulum Danışmanlığı

Akreditasyon ve diğer standartlara uygun hizmet vermek üzere kurulum gerçekleştirilecek tüm laboratuvar projelerinizde danışmanlık hizmetimiz ile yanınızdayız.

Anahtar Teslim Laboratuvar Projelendirmesi

Laboratuvar kurulum projelerinizde, ihtiyaç ve beklentilerinizi, gerçekleştirilecek çalışmaların niteliklerini anlayarak sizler için özel tasarımlarımız, en uygun çözümlerimiz ile ilgili tesisatların yapılandırması, laboratuvar tezgah ve mobilya üretim ve montajı sonrasında, çalışmalara uygun cihaz ve ekipmanların laboratuvarda yerini bulması ile tamamlanan süreçte hizmetinizdeyiz.

Laboratuvar Proje Çizimi

Laboratuvar kurulumlarında ilk ve en önemli adım projelendirmedir. Kullanım amacına ve regülasyonlara uygun tasarlanan laboratuvarlar uzun vadede; yapılacak olan çalışmaların kalitesinin artması, personelin güvenliğinin ve konforunun sağlanması, laboratuvar cihaz ve ekipmanlarının uzun ömürlü oluşunda en büyük etkendir.

Laboratuvar Cihaz ve Ekipmanları

İhtiyacınız olan her alanda hizmet vermek için, genel laboratuvar cihazlarımız ve ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.